PROSTOKHARKOV

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » PROSTOKHARKOV » ЖЕНСКИЙ » Уход за лицом


Уход за лицом

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Хочу подобрать хороший уход для лица . Посоветуйте хороший бренд косметики , чтобы хорошо увлажняла и питала кожу. Некоторые кремы мне не очень подходят. Поэтому хотелось бы попробовать качественную косметику.

0

2

Даже качественная косметика не вся подходит, нужно пробовать чтобы подобрать свое. А еще лучше обратиться к косметологу, он поможет подобрать именно под ваш тип кожи. У меня тоже очень сухая кожа лица, крем из недорогой серии, но зато хорошо увлажняет.

0

3

Хорошая серия Брилейс французского производства https://idn-cosmetics.com/brilace заказывала через их сайт, быстро доставили и цена доступная. Брала из этой серии маску для лица, патчи, а также брала для мамы профессиональный уход за зрелой кожей лица. Очень хорошая косметика, а также доступная в цене. Рекомендую и доставка быстрая. Больше информации на сайте интернет-магазина.

0

4

Думаю, що догляд за обличчям вам допоможе підібрати косметолог. Але, варто бути готовим до того, що підбір, та сам догляд буде коштувати не дешево.

0

5

Я користуюсь тільки якісними та дорогими косметичними препаратами, які купую на перевірених сайтах. А також маю секрет, яким чином можна купувати товари за акційними цінами. На ресурсі https://www.promokod.com.ua/ представлені промокоди та акції на покупки у відомих магазинах, тому тут можна обрати потрібний вам промокод, який пізніше використаєте при замовленні товару з цьом=го магазину.

0

6

Хочу порадити портал новин, там можна знайти багато порад на тему здоров'я та краса, в тому числі і по вибору косметичних засобів для догляду за собою. Інколи зустрічаються дуже дієві рекомендації, про які я ще не знала. Наприклад, поради, як правильно робити масаж обличчя, підбір ефективного догляду за обличчям в літній період та багато іншого. Рекомендую знайти вільну хвилинку та пошукати корисну інформацію.

0


Вы здесь » PROSTOKHARKOV » ЖЕНСКИЙ » Уход за лицом